ЧЕКЛИСТ базового гардероб
50+ ОБРАЗІВ з чек листом на послуги стиліста

Привіт!

Якщо ти тут - значить ми на одній хвилі

Маєш багато речей, але носиш лише деякі з них?

В тебе небагато речей, але хочеш більше образів з ними?

Хочеш змінити підхід до свого гардеробу?

Впізнаєш себе? Ми допоможемо!

Дівчата такі дівчата, ми завжди хочемо виглядати класно і було б добре витрачати менше часу та коштів на гардероб, тому

HUB підготував для тебе ЧЕКЛИСТ базового гардеробу на сезон осінь-зима. В чеклисті ми зібрали стандартні речі, комбінуючи які - ти отримаєш 50+ образів!

Ми впевнені, що в тебе вже є половину з цих речей, а то й більше. А якщо чогось не вистачає - ти завжди зможеш знайти це в нашому онлайн просторі українських брендів.

Дотримуючись правил базового гардеробу (їх ми також додали в лист) ти зможеш створити гарну основу для своїх образів і далі урізноманітнювати їх акцентними речами, аксесуарами та взуттям.

А якщо тобі потрібна допомога - ми домовились з добрими подругами HUB, які є персональними стилістами. Вони надають для тебе знижку на свої послуги!

Ти можеш обрати будь-кого із стилістів, з ким тобі буде комфортно, і отримати неймовірно корисний досвід. Встигни записатись і обрати послугу для себе: консультація, образ на подію, фотосесію, зібрати валізу в подорож або ж створення гардеробу.

В лист ми додали посилання на сторінки стилістів та промокод на знижку.

Зроби перший крок - залишай свій емейл і ми надішлемо тобі гайд з базового гардеробу: чеклист, контакти перевірених стилістів та знижку на послуги стиліста.

Стилісти

Стиліст МаринаСтиліст Ксенія
Стиліст ЮляСтиліст Аліса
Стиліст АнастасіяСтиліст Марина